Ośrodek Szkolno - wypoczynkowy
Ośrodek szkolno – wypoczynkowy "Na Kamieńcu" jest wspaniałym miejscem odpoczynku i rekreacji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Jest obiektem całorocznym składającym się z kompleksu domków drewnianych w pełni wyposażonych. Każdy z domków posiada 4 pokoje (1,2,3,5 osobowe). W sumie ośrodek mieści ok. 50 osób.
Na terenie ośrodka znajduje się: boisko do piłki nożnej, 2 boiska do siatkówki, boisko do koszykówki, boisko do kometki, strzelnica sportowa, kawiarnia, parking. Do dyspozycji gości zadaszone palenisko do grilla, idealne do wspólnego biesiadowania przy muzyce lub przyśpiewkach.

Na życzenie gości organizowane są dodatkowe atrakcje: pieczenie barana, występy kapeli góralskich, kuligi zimowe, wycieczki autokarowe itp.

W okresie letnim organizujemy również obozy pod namiotami dla 120 osób.

Cały teren ośrodka jest ogrodzony i całodobowo strzeżony.


Chochołów - to dzisiaj to jedna z najpiękniejszych wsi Podhala. Założony został pod koniec XVI wieku. Zwrócone szczytami ku drodze, stoją tam góralskie zagrody zbudowane w podhalańskim stylu z potężnych, drewnianych płazów, na przełomie XVIII i XIX w.

Chochołów jako żywy skansen budownictwa regionalnego objęty opieką konserwatorską (120 budynkow). został wpisany do rejestru zabytków klasy "0"

OGŁOSZENIA O ZAMÓWIENIU

Ośrodek
projekt: © LabStudio I hosting: www.wzakopanem.com.pl